Posted by admin On Listopad - 15 - 2016 Komentowanie nie jest możliwe

Mam długoletnie doświadczenie w dziedzinie bukmacherki – jednak niestety jest tak, iż straciłem niemałe pieniądze. I dopiero od kilku miesięcy wreszcie nie sponsoruję bukmacherów.
Co się stało? Cóż, tak naprawdę uważam, iż wcześniej za bardzo skupiałem się na tym by obstawiać sporą liczbę spotkań. To oczywiście ma sporo sensu, lecz prawda jest taka, że bukmacherzy każdego dnia zarabiają bardzo duże pieniądze właśnie na tych ludziach, którzy w taki sposób grywają. A więc należy trochę zmienić własną strategię gry – lepszym rozwiązaniem jest to by stawiać kilka spotkań na kuponie.
Ba, tak naprawdę w przeważającej większości przypadków to jest tak, iż generalnie obstawiam wyłącznie jedno spotkanie – jednak kurs jest stosunkowo wysoki, powyżej 2. Uważam, że to niesamowite, iż mam okazję poznać typy dnia: czyli są w naszym kraju profesjonalni typerzy, którzy z wielką chęcią dzielą się własnymi typami. Uwielbiam, gdy ludzie tak robią, bo jeżeli się znają, to zasadniczo są wielce pomocni. Chciałbym również trochę napisać o psychice – a więc w zasadzie czymś niezmiernie wskazanym jest to, aby nie sądzić, iż w porządku jest to, aby nieustannie grywać. Należy zrobić sobie przerwy – to wskazane dla naszego zdrowia psychicznego.
źródło:
- http://dwdglaz.com.pl
- http://nautic.com.pl
- askme.com.pl
- seacsub.com.pl

Inne wpisy:

Comments are closed.