Posted by admin On Sierpień - 7 - 2017 Komentowanie nie jest możliwe

Hurtownia medyczna to sklep, w którym każda jednostka ochrony zdrowia – od małych gabinetów, przez większe zakłady opieki zdrowotnej, aż po kliniki, ma możliwość zaopatrzyć się w niezbędne produkty i sprzęt, jakie wykorzystywane są w codziennej pracy z osobami potrzebującymi interwencji lekarskiej.

Kupującym dla produktów sprzedawanych przez sklepy medyczne są zarówno lekarze każdej z branż, a także położne, psycholodzy, rehabilitanci, pomoce stomatologiczne, ponad to również weterynarze. Każdego hurtownia materiałów medycznych wspiera w pracy oferując wysokiej klasy, najlepsze sprzęty dla ochrony zdrowia i wyspecjalizowane meble medyczne.

Co jest możliww kupić w sklepie medycznym? Oferta obejmuje materiały i sprzęt z wielu różnych specjalności, które obejmują zarówno materiały dotyczące tematów ogólnych, przez środki opatrunkowe, meble medyczne, aż po sprzęt rehabilitacyjny i weterynaryjny.

Hurtownia materiałów i sprzętu dla medycyny zaopatruje także diagnostykę medyczną, oferując dużą gamę odczynników i akcesoriów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Wybrane z firm, których produkty są oferowane to np. Menzel Glaser, Kima i Alpha Diagnostics.

Hurtownie dla medycyny zaopatrują także gabinety rehabilitacji oferując meble, podnośniki rehabilitacyjne, produkty hydroterapii a także wózki inwalidzkie i inne.

Część sklepu dotycząca radiologii w centrum zaopatrzenia ma w ofercie sprzęt dla centrów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, odczynniki, jak również bobixy.

Zobacz
Sklep.Cezal.com.pl

Z kolei akcesoria i asortyment dentystyczny, jaki znajduje się w ofercie sklepu, to ponad osiem tysięcy produktów dedykowanym dla stomatologów, ortodontów oraz techników dentystycznych. Wszystkie towary importowane są od najlepszych firm, do których należy m.in: Lascod, Nordiska, Voco. W dostępnym asortymencie są także produkty polskie, producenci następujących marek np. Poldent czy Chema.
Dostępne są towary jak materiały jednorazowego użytku np. amalgamaty i masy wyciskowe; materiały tymczasowe, znieczulenia, amalgamaty oraz wszelkiego rodzaju masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany powyżej krótki opis oferty hurtowni materiałów medycznych to tylko wycinek wszystkiego, co można znaleźć zarówno w sklepach stacjonarnych, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, i w sklepie internetowym.

Inne wpisy:

Comments are closed.