Posted by admin On Sierpień - 7 - 2017 Komentowanie nie jest możliwe

Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy sromu czy łechtaczki, masz trudność z osiąganiem satysfakcji w pożyciu intymnym warunkowany modyfikacjami albo deformacjami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego lub, z powodów subiektywnych, chcesz zmodyfikować kształt miejsc płciowych – medycyna plastyczna proponuje dla Ciebie szereg opcji, jakie w łatwy sposób rozwiążą Twoje problemy i wydatnie poprawią komfort funkcjonowania.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród ciekawszych możliwości ginekologii plastycznej jest stosowanie lasera, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem tego lasera polecany bywa w przypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale też w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser jest wykorzystywany również dla rozwiązania odmiennych problemów natury ginekologicznej – dokładne elementy planowanego zabiegu i sposób jego dostosowania do konkretnej sytuacji uzgadniane będą w momencie wstępnej wizyty ginekologicznej.

Wyniki leczenia potrafią przewyższyć założenia, ponieważ powoduje on powrót prawidłowego pH pochwy, poprawia jej wilgotność, zwiększa odczuwanie przyjemności seksualnej i redukuje problemy związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu może być w zasadzie bezbolesna i niezwykle szybka, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, względem tradycyjnych metod jest bardzo króciutki, a brak komfortu z tym związany – niewielki.

Polecamy:

Wroclaw ginekolog

Przebieg zabiegu

Cały zabieg to najwyżej kwadrans i nie powoduje bólu. Polega on na wprowadzeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, który powoduje skurczenie i aktywację kolagenu. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a dzięki temu – przywraca prawidłowe działanie naszego układu moczowego.
Efektem jest odzyskanie jakości funkcjonowania oraz psychicznej trwałości, oraz pewności siebie.
Zaraz po zabiegu możliwy jest bezzwłoczny powrót do codziennych zadań.

Masz problem z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak suchość pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w trakcie uprawiania seksu, świąd lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz rosnące kłopoty w odczuwaniu przyjemności w stosunkach płciowych? Chcesz polepszyć wygląd okolic płciowych? Odczuwasz problem z akceptacją estetyki własnych miejsc intymnych? Jeśli tak to przemyśl laser Aphrodite, który w kwadrans potrafi usunąć wszystkie problemy, które dotychczas jawiły się jako nierozwiązywalne.

Inne wpisy:

Comments are closed.